Kurz partnerské komunikace EPL

By Publikováno 8. 11. 2023 Absolventi ŠP
Na komunikaci je třeba neustále pracovat, aby partneři byli schopní trvale budovat pozitivní klima ve vztahu a mohli se tak ve vztahu cítil dobře. Takže nabízíme tuto konkrétní možnost 🙂

Organizační informace:

O kurzu:

Tento kurz je primárně určen pro snoubence či páry, které spolu nejsou v manželství déle než dva roky. Je založen na osvědčené německé metodě EPL, která má s tímto způsobem partnerské komunikace výborné zkušenosti. Studie ukázaly, že se u párů výrazně snížila rozvodovost (u párů, které tímto kurzem prošly, až na 4 %) a výrazně zvýšila spokojenost v manželství. Jedná se o ryze praktický nácvik partnerské nenásilné komunikace na základě komunikačních pravidel pod dohledem lektorů (1 lektor na 2 páry).

Lektoři jsou oficiálně vyškolení v metodě EPL.

12. – 14. ledna 2024
Svatý Hostýn

Poutní dům 2

  • každý pár má svůj pokoj – na tomto pokoji bude také pár pracovat a lektor sem bude docházet na náslechy
  • 1080 Kč/pár – platba v hotovosti na místě
Kurzovné:

2000 Kč/pár

  • platba do 15. prosince 2023 předem na účet. Při neúčasti je možné platbu vrátit pouze pokud za sebe najdete náhradní pár.
Strava:

Na ubytování je k dispozici kuchyňka, takže je možné si vařit samostatně (s ohledem na obsazenost kuchyňky) nebo je možné se připojit k stravování, které zajišťujeme souhrnně. Konkrétní možnosti uvidíte rozepsané v přihlášce.

 

Organizátor:

Mgr. Petra Girašková – giraskova.petra@ado.cz

Přihlásit se.