Víkendové přípravy na manželství

By Publikováno 4. 10. 2022 31 července, 2023 Příprava na manželství
Chcete zažít přípravu na manželství ve společenství lidí, kteří mají v dané době stejné radosti či starosti? Nebo je pro vás jednodušší si vyčlenit jeden volný víkend, vypadnout ze zajetých kolejí a věnovat se naplno své polovičce? Ať tak či tak, zveme vás na víkendovou přípravu na manželství.

Celá příprava proběhne v rámci jednoho víkendu. Snoubenecký pár je povinen společně absolvovat jeden celý víkend.

krátké obecné info si můžete přečíst zde:

Organizátory víkendových příprav jsou různá centra pro rodinu olomoucké arcidiecéze, proto se jednotlivé víkendovky mohou v detailech lišit. Následující informace tedy slouží k tomu, abyste si mohli udělat alespoň rámcovou představu.

ČASOVÝ RÁMEC A PROGRAM:

Během víkendu probereme všechna 4 závazná témata přípravy na manželství. Budete mít také dostatek času na komunikaci se svým partnerem, sdílení názorů či zkušeností s ostatními páry i lektorským manželským párem.

Svůj příjezd v pátek, prosím, načasujte na dobu mezi 17-18 hod. Program spolu začínáme v pátek společnou večeří v 18 hod. a končíme obědem v neděli.  Během celého víkendu se také snažíme vytvořit určitou partu, takže na případné touhy dojíždění pouze na přednášky či podobné zkracování se netváříme příliš přívětivě…

UBYTOVÁNÍ

Ženy a muži jsou ubytováni zvlášť v pokojích po dvou až čtyřech osobách.  Sociální zařízení je na pokoji nebo patře, dle objektu ubytování. Ložní prádlo a ručníky jsou pro Vás nachystány.

Objekty jsou v pěkné přírodě, takže máte možnost využít i procházek na čerstvém vzduchu.

Parkování je možné v blízkosti objektu.

STRAVA

Snídaně, obědy a večeře jsou zajištěny a během celého programu budete mít možnost uvařit si kávu nebo čaj a zakousnout se do něčeho sladkého (pokud mezi Vaše záliby patří vaření, pečení atd., jste srdečně zváni přispět svým kouskem buchty (…) ke společnému stolu.

Je zde také k dispozici lednička.

PLATBA

Platba 1800 Kč/osobu zahrnuje ubytování, stravu, materiály ke kurzu a náklady na lektory. Platební údaje a konkrétní informace Vám budou sděleny asi měsíc před víkendovkou.

 

Termíny víkendových příprav v roce 2024:

Níže naleznete víkendové přípravy pořádané různými centry pro rodinu v olomoucké arcidiecézi.

Termín

Místo

Organizátor

Přihláška

23.-25. února
2024

Svatý Hostýn

předběžně
květen 2024

Paseka u Šternberka

předběžně
červenec 2024

Paseka u Šternberka