Víkendové přípravy na manželství

By Publikováno 4. 1. 2022 20 června, 2022 Kalendář hlavní strana, Příprava na manželství
od do
Kalendář hlavní strana Příprava na manželství
Chcete zažít přípravu na manželství ve společenství lidí, kteří mají v dané době stejné radosti či starosti? Nebo je pro vás jednodušší si vyčlenit jeden volný víkend, vypadnout ze zajetých kolejí a věnovat se naplno své polovičce? Ať tak či tak, zveme vás na víkendovou přípravu na manželství.

Celá příprava proběhne v rámci jednoho víkendu. Snoubenecký pár je povinen společně absolvovat jeden celý víkend.

krátké obecné info si můžete přečíst zde:

Organizátory víkendových příprav jsou různá centra pro rodinu olomoucké arcidiecéze, proto se jednotlivé víkendovky mohou v detailech lišit. Následující informace tedy slouží k tomu, abyste si mohli udělat alespoň rámcovou představu.

ČASOVÝ RÁMEC A PROGRAM:

Během víkendu probereme všechna 4 závazná témata přípravy na manželství. Budete mít také dostatek času na komunikaci se svým partnerem, sdílení názorů či zkušeností s ostatními páry i lektorským manželským párem.

Svůj příjezd v pátek, prosím, načasujte na dobu mezi 17-18 hod. Program spolu začínáme v pátek společnou večeří v 18 hod. a končíme obědem v neděli.  Během celého víkendu se také snažíme vytvořit určitou partu, takže na případné touhy dojíždění pouze na přednášky či podobné zkracování se netváříme příliš přívětivě…

UBYTOVÁNÍ

Ženy a muži jsou ubytováni zvlášť v pokojích po dvou až čtyřech osobách.  Sociální zařízení je na pokoji nebo patře, dle objektu ubytování. Ložní prádlo a ručníky jsou pro Vás nachystány.

Objekty jsou v pěkné přírodě, takže máte možnost využít i procházek na čerstvém vzduchu.

Parkování je možné v blízkosti objektu.

STRAVA

Snídaně, obědy a večeře jsou zajištěny a během celého programu budete mít možnost uvařit si kávu nebo čaj a zakousnout se do něčeho sladkého (pokud mezi Vaše záliby patří vaření, pečení atd., jste srdečně zváni přispět svým kouskem buchty (…) ke společnému stolu.

Je zde také k dispozici lednička.

PLATBA

Platba 1600 Kč/osobu zahrnuje ubytování, stravu, materiály ke kurzu a náklady na lektory. Platební údaje a konkrétní informace Vám budou sděleny asi měsíc před víkendovkou.

 

Termíny víkendových příprav v roce 2022:

Níže naleznete víkendové přípravy pořádané různými centry pro rodinu v olomoucké arcidiecézi.

Termín

Místo

Organizátor

Přihláška

18. – 20. března
2022

Svatý Hostýn

1.-3. dubna
2022

Paseka u Šternberka

6.- 8. května
2022

Paseka u Šternberka

3.-5. června
2022

Paseka u Šternberka

21.-23. října
2022

Paseka u Šternberka