Exodus 90 pro muže

By Publikováno 3. 1. 2022 7 ledna, 2022 Aktuality, Kalendář hlavní strana, Muži
Aktuality Kalendář hlavní strana Muži
Pokud cítíš, že bys potřeboval zapracovat na zvládnutí sebe sama, osvobodit se od svých malých závislostí, posílit svou identitu jako otce, manžela nebo muže podle Boží Vůle a jsi ochoten prohloubit svůj duchovní život, pak jsi ve správný čas na správném místě.

„Už jste někdy slyšeli příběh prvního Exodu? Před deseti lety byl jeden můj známý kněz přidělen ke službě v semináři jako spirituál. Když přijel, zjistil, že jeho seminaristé jsou zamořeni závislostmi: na alkoholu, internetu, pornu, drogách… Tito muži potřebovali najít cestu ke svobodě. V jejich zápasech tento kněz viděl paralelu s Izraelity v knize Exodus. Přemýšlel, zda by mohl pomoci těmto seminaristům projít jejich osobní pouští s pomocí starobylých církevních tradic.

Shromáždil pět z těchto mladých mužů, aby se modlili, praktikovali askezi a po devadesát dní se pravidelně scházeli. Fungovalo to. A tak se o to začali dělit se svými bratry ze semináře.

Nakonec si tito seminaristé položili otázku: Když potřebujeme Exodus my, co ostatní muži?

V tu chvíli jsem do toho vstoupil já. A nyní i vy. Příběh Exodu právě začíná. Zvu vás, abyste vstoupili do dalšího dějství.

Kristův pokoj,

James Baxter
Co-Founder and CEO“

Více informací naleznete na českých podpůrných stránkách nebo se můžete rovnou přihlásit zde. 

Organizátor

Centrum pro rodinu děkanátu Olomouc
Václavské nám. 810/6
779 00 Olomouc

Pavel Neckař

cprolomouc@ado.cz
739 027 412